ЗАМКИ, РУЧКИ, ЗАХИСТИ

Захисні властивості системи визначаються її найслабшим елементом.

Ваш замок – Ваша фортеця!

Сердечники євростандарт

У продажу замкові серцевини від бюджетних до високосекретних з підвищеною зламостійкістю від вітчизняних та зарубіжних виробників:

Imperial, Avers, Apiko, Apecs, Sherlock, Tesa, Lob, Iseo, Kale, Cisa, Abus, Mottura, Abloy, MulTLock, EVVA.

 

Ціна личинки залежить від її захисних властивостей і розміру. Рекомендуємо перед покупкою виміряти довжину та симетрію Вашого замкового євро циліндра, або принести вставку із собою. Майстер запропонує варіанти сердечників відповідних Вам за розмірами і пояснить які властивості вони мають.

 

Наші майстерні особливо корисні коли терміново потрібно купити сердечник, але всі інші замкові магазини та ринки в Одесі вже давно закриті!
 

Сердечники спеціальні

У наших майстернях продаються ключові серцевини з унікальною формою та конструкцією, призначені виключно для конкретної моделі накладного або врізного замку, або є самостійним замком для меблів, вітрини, поштової скриньки, ігрового автомата, платіжного терміналу, холодильної камери, або додаткової блокувальної заглушки.

 

Наприклад, GoldBell та Kale з хрестовим ключем; скандинавський Iseo; китайські міні євроциліндри Baodeli, Titan та інші; китайська AFS; сердечники для дискових та штифтових накладних замків вітчизняного та зарубіжного виробництва; заглушка Siso та інші ...

 

Деякі є раритетом в одиничному екземлярі, які практично неможливо ніде знайти чи замінити.

Замки та механізми

В асортименті вітчизняні та імпортні механічні, електромеханічні, кодові, ключові, накладні, навісні, врізні замки та механізми під сердечник, для вхідних металевих та дерев'яних міжкімнатних дверей, ролет, меблів, сейфів, від недорогих до найнадійніших і зломостійких:

 

Radlock, Abus, Silca, Chezam, Kale, Avers, Apecs, Stem, Avantec, TehPress, MulTlock, Mottura, Border, Mettem, Kowal, Guardian, Agb, Elbor, Roto, Tesa, Kovrov, Motorsich, Barier, Fuaro, Bruno, Iseo, Senat, Crit, Class, Kiev, Siso, Sezam, Gerda, Arico, Atlant, Lagard, Stuv, Mauer.

 

Придбаний у нас замок Ви можете встановити як самостійно, так і за допомогою нашого майстра інсталятора. Також виконуємо установки, заміни та регулювання замків замовника.

Ручки та протектори

На наших вітринах представлені замкові ручки від вітчизняних і зарубіжних виробників для вхідних, міжкімнатних і металопластикових дверей, на вузькопрофільній, типовій і широкій накладній планці, під замки з популярними відстанями між осями обертання ручки і замкової щілини.

42, 62, 68, 72, 77, 85 мм

Avers, Imperial, Kedr, China, Apecs, Motorsich, Apiko.

 

Посилені взломозахисні ручки Rostex на вузькій та широкій твердій загартованій планці зі стяжними гвинтами, захисним протектором євроциліндра та міжосьовою відстанню:
72, 85 мм

 

Пружні ручки Armadillo на круглій основі.

 

Захисні броненакладки - протектори, від силового злому євро сердечників:

Mottura, Kale, Tesa, Apecs, Axa.

 

Міжкімнатні кнопкові ручки засувки з ключем і безключові:

Apecs, Kale, Avers,

 

Засувки - клямки для блокування дверей зсередини, вітчизняні та імпортні:

Fuaro, Guardian, Apecs.

 

Дверні вічка, ручки вертушки, квадрат подовжувач осі 8*8мм, перехідна втулка з квадрата 8 мм на 6 мм, ламкі запчастини замків, накладки на замкову щілину та євроциліндр, інша фурнітура.

Авто, Мото, Вело замки, сердечники, блокування

У нас можна не тільки придбати серцевину або замок запалювання, двері, багажника, бардачка від автомобілів, мотоциклів, скутерів, але й замовити заміну свого неробочого замку на новий, прямо на парковці перед нашими торговими центрами, поки Ви робите покупки або відвідуєте кафе.

Актуально для автомобілів:

Audi, Volkswagen, Honda, Mercedes, Toyota, Hyundai, Ford, Opel, Skoda, Dacia, Fiat, Vaz, Lada, Nissan.

Мотоциклів, мопедів і скутерів:
Suzuki; Dio: 50, AF27, AF34; Tact 16; Artistic3KJ.

 

Також виконуємо заміну механічних та електронних авто та мото замків наданих клієнтами.

 

Про роботи за межами майстерні рекомендуємо попередньо домовитись з майстром за телефоном, вайбером, телеграмом майстерні.

 

У продажу мото і вело блокування коліс.

Ремонт замків

 • Обслуговуємо замки різного призначення:

  • Сейфовий замок (депозитарій, банкомат, шафа зброї, сейф, валіза):

   • з ключовим доступом,

   • механічний кодовий шифратор,

   • електронний кодовий щифратор

  • Дверний замок (квартира, офіс, гараж, ролета):

   • механічний,

   • електромеханічний,

   • сердечник, засувка, фіксатор.

  • Авто, Мото замок (запалювання, двері, багажник, бардачок, бензобак, запаска, фаркоп, кунг, рейлінг, Thule, бокс, причіп):

   • механічний,

   • електронний.

 • Виконуємо роботи:

  • Ремонт, Регулювання, Профілактика (чистка та змащування)

  • Відновлення загубленого коду, шифру, пароля, ключа, пульта, мітки.

  • Перекодування замків, ключів, шифраторів.

  • Демонтаж, заміна, встановлення замків за викликом.