КЛЮЧІ, ЧІПИ, ПУЛЬТИ, МІТКИ

Ключі зношуються, ламаються, губляться. 

Не випробовуйте долю, зробіть запасні ключі завчасно!

БЕЗ КЛЮЧІВ НІКУДИ...

В асортименті всіх наших майстерень і сервіс-центрів завжди в наявності від 2000 до 5000 реальних найменувань профілів бланків ключів для квартир, сейфів, меблів, електрощитових, ролет, гаражів, автомбілів, яхт, катерів, спецавтотехніки, наручників та всіляких.

 

Працюємо на високоточних професійних копіювальних верстатах SILCA (Італія)

Виготовлення ключів по замку

Відновлення загублених ключів під замок з можливістю зміни комбінації кодової нарізки так, щоб загублені ключі більше не підходили.

 

Послуга особливо доцільна коли замок не продається, знято з виробництва, відсутня можливість або бажання змінювати його на інший. Форма замку залишається незмінною, тому непотрібно нічого переробляти.

 

Застосовується практично до всіх квартирних, меблевих, сейфових, авто і мото замків.

Не застосовується для навісних та нерозбірних замків.

 

Будь ласка, враховуйте, що такі роботи можуть тривати кілька годин, тому терміновість гарантується не завжди.

Прошивка авто та мото ключів

Прошивка, дублювання, відновлення авто, мото та смарт ключів з пультом та чіпом від штатного іммобілайзера на професійних клонерах, дублікаторах, командерах та програматорах Silca, Abrites, Advanced Diagnostic, Mercedes Star Dignosis, Tango, Orange, Etl, Vcds, Xhorse, KeyDiy, OBDStar, ...

 

Адаптація та узгодження блоків.

 

Роботи можуть здійснюватися як за наші адреси, так і на виклик за адресою клієнта.

Прошивка іммобілайзера

Прошивка та відновлення ключів, чіпів та пультів через пам'ять іммобілайзерів та блоків управління двигуном авто та мото техніки.

 

Вилучення PIN коду

 

Після попереднього узгодження роботи можуть проводитись як з виїздом та демонтажем блоків, так і з уже демонтованими блоками, у тому числі надісланими нам Новою поштою

Пульти

Продаж та прошивка пультів дистанційного керування сигналізаціями, ролетами, воротами, шлагбаумами:

ALLIGATOR, ARTILLECT, BLACKBUG, CAME, CAYMAN, CENMAX, CENTURION, CHALLENGER, COBRA, CONVOY, CRK, CYCLON, DAVINCI, DOBERMAN, DOORHAN, EAGLEMASTER, FANTOM, FFR, iCODE, JAGUAR, KGB, MAG NITEO, PANDORA, PANTERA, RADIO, SATEL, SCHER KHAN, SEGURA, SHERIFF, SOMER, STALKER, STARLINE, STEEL MATE, TIGER, TOMAHAWK, ...

 

Заміна батарейок, корпусів, кнопок, антен, екранів, контактів живлення, радіоелектронних компонентів, ремонт та відновлення працездатності.

 

Об'єднання пульта сигналізації та розкладного ключа в єдиному корпусі.

 

Поєднання кількох пультів в один універсальний пульт.

Ремонт авто та мото ключів

Ремонт та відновлення працездатності електронних ключів, очищення від вологи та корозії, відновлення перемичок між шарами плат, заміна інфрачервоних випромінювачів, кварцових резонаторів, мікроконтролерів, мікроперемикачів, антен, контактів живлення, радіоелектронних компонентів, перевірка та калібрування потужностей.

 

Перенесення електроніки з моноблока в розкладний корпус ключа.

 

Заміна батарей та акумуляторів у ключах та пультах.

 

Заміна лез, корпусів, кнопок, пружин..

Ключі - мітки від домофону

Копіювання електронних контактних ключів для домофонів Цифрал, Метаком, Далас, та інших...

 

Копіювання безконтактних RFID ключів, PROXY карток та міток для домофонів, турнікетів, контролерів електрозамків та інших систем обмеження доступу.

 

Копіювання займає 1 хвилину. Гарантія 1 місяць.