Сердечники евро цилиндры

НОВИНИ

Шановні клієнти, повідомляємо вам, що в період карантину пов'язаного зі спалахом гострого розпіраторного захворювання (COVID-19), викликаного коронавірусною інфекцією SARS-CoV-2

 

наші майстерні та служби працюють з застосуванням усіх необхідних заходів безпеки:

 

- Дотримання дистанції

- регулярне оброблення антисептиком

- носіння захисних масок

- Відмова від обслуговування клієнтів без масок

- відмова від обслуговування клієнтів з ознаками ГРВІ

 

Колектив компанії Сервіс-центр "КОПІР" сподівається на Ваше розуміння і просить при зверненні до нас використовувати захисні маски та заходи рекомендовані МОЗ України.

 

Бережіть здоров'я своє і оточуючих!

 

.

Шановні клієнти, повідомляємо вам, що на наш великий жаль з 1 грудня 2020 року припиняє роботу одна з найкращих наших майстерень в Одесі, яка пропрацювала з 08.06.2011 майже 10 років на території будівельного гіпермаркету ЕПІЦЕНТР за адресою: проспект Небесної Сотні 99 (Маршала Жукова).

 

Наше закриття викликане рішенням керівництва Епіцентру припинити співпрацю з усіма орендарями нашого профілю та почати надавати послуги з виготовлення ключів на території всіх своїх торгових центрів по всій Україні самостійно співробітниками Епіцентру.

 

Сервіс-центр КОПІР продовжує свою роботу у майстернях найближчих до Епіцентру за адресами:

- Вільямса 9А Таврвія-В "ТАЇРІВСЬКИЙ" на мінус першому поверсі

- Люстдорфська дорога 140/1 Таврія-В "ВУЗІВСЬКИЙ" на 1 поверсі

 

а також в інших районах Одеси (всі адреси тут)

 

P.S.

Ми висловлюємо подяку керівництву Епіцентру за надану нам можливість реалізовувати потенціал нашої компанії протягом 9,5 років! Сподіваємося, що ця співпраця була корисною як нам, так і клієнтам, і самому Епіцентру.

Шановні клієнти, у зв'язку із запровадженням на території України карантину вихідного дня всі наші майстерні змушені закритися в суботу та неділю 14 та 15 листопада 2020р.

 

Просимо вибачення за можливі незручності і чекаємо на вас у понеділок.

 

Цілодобова служба АВАРІЙНЕ ВИКРИТТЯ ЗАМКІВ і ЧИП СЕРВІС працюючі за викликом продовжують обслуговування в штатному режимі із застосуванням усіх заходів безпеки в період карантину.

Шановні клієнти, Постанова Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 забороняє надання побутових послуг населенню на час локдауну. Тому з 8 по 24 січня 2021 року всі наші майстерні вимушено будуть закриті. Якщо ж у Вас виникла невідкладна ситуація, що вимагає термінового вирішення, то наші майстри намагатимуться Вам допомогти в режимі доставки!

УВАГА! У зв'язку з військовим становищем і комендантською годиною встановити стабільний графік роботи майстерень і сервісних служб неможливо.


Оскільки розклад може змінюватися, рекомендуємо перед візитом уточнювати присутність майстра за телефоном.

 

Дякуємо за розуміння!